Otevíráme dveře tvořílkům!

OTEVÍRÁME DVEŘE TVOŘÍLKŮM!

Nedávno jsme realizovali pár projektů, které nám sloužili na osobní účely a tak nás napadlo, proč se o to s vámi nepodělit? Jsou totiž občas momenty, kdy si vyrábíme věci jen tak pro radost a nepouštíme je do prodeje. Víme totiž, že pro mnohé z vás, je finančně nemožné, pořídit si stroje, které jsou občas k některým kreativním akcím potřebné, ať už se jedná o plotr, laser či některé materiály. A tak jsme si říkali, že bychom vám s tím mohli trochu pomoci.

Budeme tedy spouštět sekci 'pro tvořílky' do které budeme přidávat ať už návody, rady, tipy a vychytávky, tak i k tomu potřebné materiály.

Můžete se tedy těšit na návody, které budou zároveň obsahovat široké popisky, rady, alternativy apod a zároveň ke každému projektu připravíme individuální 'kit', který bude obsahovat věci, které pro vás možná nejsou snadné si obstarat a my vám tak ulehčíme a podpoříme vašeho kreativního ducha.

Všechno, co si v téhle sekci budeme spolu tvořit, bude připraveno na maximální personalizaci - tak, aby cokoli co budeme dělat, bylo přesně pro vás.

Můžete si tedy s námi vytvořit různé dárky pro své blízké, dekorace do vašeho domova, či drobnosti jen tak pro radost.

Co si budeme povídat, v dnešní uspěchané době je prima občas prostě vypnout a víme, že tvoření je dobrý způsob, jak se na chvíli zbavit starostí a vytvořit něco pěkného, co vám bude dělat radost je prostě super.

be creative