Novinky

Návod na dřevěné písmenko se jménem

Dnes se spolu vrhneme na výrobu dřevěné dekorace, která rozjasní každý pokojíček. Zároveň je to i parádní nápad na dárek ať už k narozeninám, svátku, či jiné příležitosti.

Připravte si tedy kafíčko nebo čaj, pár hodin času a jdeme tvořit :)

To nejdůležitější, co budete potřebovat, je dřevěné písmeno - k objednání zde

Budeme rádi, pokud nám vaše výtvory zašlete, nebo je budete sdílet na sociálních sítích ♥

PS - Když se to nepovede, tak je to pořád parádní kousek dřeva na podpal :P

Otevíráme dveře tvořílkům!

OTEVÍRÁME DVEŘE TVOŘÍLKŮM!

Nedávno jsme realizovali pár projektů, které nám sloužili na osobní účely a tak nás napadlo, proč se o to s vámi nepodělit? Jsou totiž občas momenty, kdy si vyrábíme věci jen tak pro radost a nepouštíme je do prodeje. Víme totiž, že pro mnohé z vás, je finančně nemožné, pořídit si stroje, které jsou občas k některým kreativním akcím potřebné, ať už se jedná o plotr, laser či některé materiály. A tak jsme si říkali, že bychom vám s tím mohli trochu pomoci.

Budeme tedy spouštět sekci 'pro tvořílky' do které budeme přidávat ať už návody, rady, tipy a vychytávky, tak i k tomu potřebné materiály.

Můžete se tedy těšit na návody, které budou zároveň obsahovat široké popisky, rady, alternativy apod a zároveň ke každému projektu připravíme individuální 'kit', který bude obsahovat věci, které pro vás možná nejsou snadné si obstarat a my vám tak ulehčíme a podpoříme vašeho kreativního ducha.

Všechno, co si v téhle sekci budeme spolu tvořit, bude připraveno na maximální personalizaci - tak, aby cokoli co budeme dělat, bylo přesně pro vás.

Můžete si tedy s námi vytvořit různé dárky pro své blízké, dekorace do vašeho domova, či drobnosti jen tak pro radost.

Co si budeme povídat, v dnešní uspěchané době je prima občas prostě vypnout a víme, že tvoření je dobrý způsob, jak se na chvíli zbavit starostí a vytvořit něco pěkného, co vám bude dělat radost je prostě super.

be creative

Reklamní cedule, bannery, vizitky, samolepky

Reklamní cedule, bannery, vizitky, samolepky

Reklamní bannery

Proč je využít? Jsou klíčem k zvýšení viditelnosti vaší značky, přilákání nových zákazníků a úspěchu vašeho podnikání. Nechte svou reklamu vyniknout s našimi atraktivními bannery.

Vizitky

Proč je využít? Jsou kompaktní, profesionální a nezbytným nástrojem pro navázání kontaktů a šíření vašeho podnikání. Udělejte trvalý dojem s našimi kvalitními vizitkami. Před výrobou poskytujeme vizualizaci pro schválení a představení, jak budou vaše vizitky vypadat.

Reklamní cedule

Proč je využít? Dodávají vašim prezentacím a událostem profesionální vzhled a umožňují efektivní komunikaci s vaším publikem. Zvýrazněte svou zprávu s našimi kreativními a informativními cedulemi. Nabízíme vytvoření cedule vyřezané do libovolného tvaru, například do tvaru postavy.

Samolepky

Proč je využít? Samolepky jsou rychlým a výrazným způsobem, jak zviditelnit vaši značku, sdělit důležité informace nebo ozdobit produkty. Přineste kreativitu a praktičnost do svého podnikání s našimi samolepkami. Samolepky nemusí sloužit pouze k podnikání, najdou si uplatnění i v domácnosti, například při ozdobení dětských pokojů nebo dílen.