DOVOLENÁ od 10.7. do 22.7. . Objednávky přijaté od 10.7. budou vyřízené až po 22.7.

Novinky

Návod na dřevěné písmenko se jménem

Dnes se spolu vrhneme na výrobu dřevěné dekorace, která rozjasní každý pokojíček. Zároveň je to i parádní nápad na dárek ať už k narozeninám, svátku, či jiné příležitosti.

Připravte si tedy kafíčko nebo čaj, pár hodin času a jdeme tvořit :)

To nejdůležitější, co budete potřebovat, je dřevěné písmeno - k objednání zde

Budeme rádi, pokud nám vaše výtvory zašlete, nebo je budete sdílet na sociálních sítích ♥

PS - Když se to nepovede, tak je to pořád parádní kousek dřeva na podpal :P

Otevíráme dveře tvořílkům!

OTEVÍRÁME DVEŘE TVOŘÍLKŮM!

Nedávno jsme realizovali pár projektů, které nám sloužili na osobní účely a tak nás napadlo, proč se o to s vámi nepodělit? Jsou totiž občas momenty, kdy si vyrábíme věci jen tak pro radost a nepouštíme je do prodeje. Víme totiž, že pro mnohé z vás, je finančně nemožné, pořídit si stroje, které jsou občas k některým kreativním akcím potřebné, ať už se jedná o plotr, laser či některé materiály. A tak jsme si říkali, že bychom vám s tím mohli trochu pomoci.

Budeme tedy spouštět sekci 'pro tvořílky' do které budeme přidávat ať už návody, rady, tipy a vychytávky, tak i k tomu potřebné materiály.

Můžete se tedy těšit na návody, které budou zároveň obsahovat široké popisky, rady, alternativy apod a zároveň ke každému projektu připravíme individuální 'kit', který bude obsahovat věci, které pro vás možná nejsou snadné si obstarat a my vám tak ulehčíme a podpoříme vašeho kreativního ducha.

Všechno, co si v téhle sekci budeme spolu tvořit, bude připraveno na maximální personalizaci - tak, aby cokoli co budeme dělat, bylo přesně pro vás.

Můžete si tedy s námi vytvořit různé dárky pro své blízké, dekorace do vašeho domova, či drobnosti jen tak pro radost.

Co si budeme povídat, v dnešní uspěchané době je prima občas prostě vypnout a víme, že tvoření je dobrý způsob, jak se na chvíli zbavit starostí a vytvořit něco pěkného, co vám bude dělat radost je prostě super.

be creative

Reklamní cedule, bannery, vizitky, samolepky

Reklamní cedule, bannery, vizitky, samolepky

Reklamní bannery

Proč je využít? Jsou klíčem k zvýšení viditelnosti vaší značky, přilákání nových zákazníků a úspěchu vašeho podnikání. Nechte svou reklamu vyniknout s našimi atraktivními bannery.

Vizitky

Proč je využít? Jsou kompaktní, profesionální a nezbytným nástrojem pro navázání kontaktů a šíření vašeho podnikání. Udělejte trvalý dojem s našimi kvalitními vizitkami. Před výrobou poskytujeme vizualizaci pro schválení a představení, jak budou vaše vizitky vypadat.

Reklamní cedule

Proč je využít? Dodávají vašim prezentacím a událostem profesionální vzhled a umožňují efektivní komunikaci s vaším publikem. Zvýrazněte svou zprávu s našimi kreativními a informativními cedulemi. Nabízíme vytvoření cedule vyřezané do libovolného tvaru, například do tvaru postavy.

Samolepky

Proč je využít? Samolepky jsou rychlým a výrazným způsobem, jak zviditelnit vaši značku, sdělit důležité informace nebo ozdobit produkty. Přineste kreativitu a praktičnost do svého podnikání s našimi samolepkami. Samolepky nemusí sloužit pouze k podnikání, najdou si uplatnění i v domácnosti, například při ozdobení dětských pokojů nebo dílen.